Wschowa i Sława: czterech pijanych kierowców zatrzymanych jednego dnia
Cztery osoby kierowały samochodami pod wpływem alkoholu podczas policyjnej akcji „Trzeźwość”, przeprowadzonej w piątek, 5 czerwca, na terenie powiatu wschowskiego. Działania prowadzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Wschowie przy wsparciu policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Zielonej Górze.
08.06.2026 12:30