Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Głogów
Polkowice
KGHM
Sport
Ułatwienia
Zaloguj się
U
Panel Administracyjny
Moje konto
Wyloguj się
U
Panel
Konto
Wyloguj
Głogów
Polkowice
KGHM
Sport
Reklama
Strona główna
Artykuły
Nasze tematy
Nasze tematy
Wybierz kategorię
Z ARCHIWUM TV
SPORT
INFORMACJE
Nasze tematy
Głogów
Polkowice
Reportaże
AUDYCJE
Kultura
KGHM
Nasze tematy
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Kto "za", a kto "przeciw" maksymalnej podwyżce dla prezydenta Głogowa?
REKORDOWE ZADŁUŻENIE I REKORDOWA PENSJA
Wsłuchując się w głosy radnych można powiedzieć, że sprawa jest przesądzona i prezydent Głogowa będzie miał pensję wyższą o ponad tysiąc złotych, a więc więcej, niż wskaźnik inflacji i będzie wynosić ponad 21 tys. zł. Nowe wynagrodzenie będzie obowiązywało od 1 lipca 2025 roku, a to oznacza także wyrównanie.
24.11.2025 18:58
Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Polskiej Miedzi
MZZPPM ŚWIĘTOWAŁ BARBÓRKĘ
450 gwarków i zaproszonych gości świętowało Barbórkę podczas karczmy Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Polskiej Miedzi. Na cechowni Zakładów Górniczych „Rudna” było oczywiście gwarno i wesoło. Zanim jednak zgromadzeni oddali się zabawie uroczyście pożegnano odchodzących na emeryturę, a Lis Major przyprowadził młode lisy, które po skoku przez skórę, przyjęto w górniczych stan.
24.11.2025 17:23
1
Ponad 6 mln zł na ochronę ludności
Wybudują Centralną Bazę Zarządzania Kryzysowego
W Starostwie Powiatowym w Polkowicach odbyło się spotkanie z cyklu „Bezpieczny Dolny Śląsk”. Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska przedstawiła główne założenia programu Ochrona Ludności i Obrona Cywilna (OLiOC). Starosta Polkowicki Kamil Ciupak poinformował, że jedną z kluczowych inwestycji będzie budowa Centralnej Bazy Zarządzania Kryzysowego. Zapowiedział też liczne zakupy sprzętu i wyposażenia, które mają poprawić bezpieczeństwo mieszkańców w sytuacjach zagrożenia.
24.11.2025 17:05
Głogowski szpital z dużym wsparciem. Będzie nowoczesny sprzęt
PIENIĄDZE Z KPO DLA GŁOGOWSKIEGO SZPITALA, ZYSKA ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY
Głogowski Szpital Powiatowy otrzymał półtora miliona złotych z Krajowego Planu Odbudowy.
24.11.2025 15:38
50 lat razem. Złote Gody w Pałacu w Suchej Górnej
W zabytkowych wnętrzach Pałacu w Suchej Górnej odbyła się uroczystość uhonorowania par, które przeżyły razem 50 lat lub więcej. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymało dwanaście par z gminy Polkowice. Odznaczenia wręczał burmistrz Polkowic Wiesław Wabik.
24.11.2025 14:50
Odśnież auto, zanim ruszysz!
Zimowe warunki wymagają od kierowców szczególnej ostrożności i odpowiedzialności. Przed wyruszeniem w dłuższą trasę warto zadbać o kilka kluczowych aspektów bezpieczeństwa. Przede wszystkim kierowca powinien być wypoczęty – zmęczenie znacznie obniża koncentrację i czas reakcji, co w trudnych warunkach może mieć poważne konsekwencje. Należy również sprawdzić ogólny stan techniczny samochodu, w tym poziom płynów eksploatacyjnych, działanie świateł, sprawność hamulców i wycieraczek. Nie zapominajmy również o odpowiednich oponach. Zimowe opony, dostosowane do niskich temperatur i śliskiej nawierzchni, znacząco zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Policja przypomina, że każdy kierujący ma obowiązek usunięcia z pojazdu śniegu i lodu, w tym z szyb, lusterek, świateł, tablic rejestracyjnych oraz dachu.
24.11.2025 14:09
Dzień Pracownika Socjalnego w Głogowie. Wsparcie, empatia i podziękowania
GŁOGOWSCY PRACOWNICY SOCJALNI ŚWIĘTOWALI SWOJE ŚWIĘTO
W Głogowie świętowano Dzień Pracownika Socjalnego. To święto osób, które przez cały rok wspierają mieszkańców w trudnych sytuacjach. Pracownicy socjalni pomagają seniorom, rodzinom, osobom z niepełnosprawnościami i wszystkim, którzy potrzebują wsparcia.
24.11.2025 14:00
Biesiada piwna w Lubinie. Związkowcy Solidarności bawili się w RCS-ie
KARCZMA SOLIDARNOŚCI NA TRADYCYJNA NUTĘ
W Zagłębiu Miedziowym trwa seria związkowych biesiad piwnych. Jedna z największych odbyła się w Lubinie, w hali RCES. W sobotnie popołudnie spotkało się tam około tysiąc członków NSZZ Solidarność ZG Polkowice-Sieroszowice oraz zaproszonych gości. Uczestnicy zasiedli przy stołach pełnych jedzenia i piwa.
24.11.2025 12:18
KGHM WYCOFUJE FINANSOWANIE. UJW PROSI GMINĘ O KOLEJNE ŚRODKI
Nie jest to najlepszy czas dla Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. KGHM wypowiedział umowę dotyczącą realizacji jednego z kierunków. Dodatkowo szkoła zobowiązana jest wypłacić odprawy dla byłych pracowników. Skąd wziąć na to pieniądze? Odpowiedzią jest wniosek rektora o zwiększenie gminnej dotacji o 800 tysięcy złotych.
24.11.2025 10:20
Laura Polak Wicemistrzynią Europy U23! Kolejny sukces zawodniczki z Głogowa
Laura Polak, reprezentująca Głogów, zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy Muaythai U23. W półfinale wygrała przed czasem z zawodniczką z Finlandii. Finał był trudny i pełen emocji. Zmierzyła się z reprezentantką Rosji. Walczyła twardo od pierwszej sekundy. Nie odpuszczała, ale tym razem to rywalka była lepsza.
24.11.2025 09:21
poprzednia
1
...
159
160
161
162
163
164
165
...
następna
Komentarze
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Ala
Treść komentarza:
Jak będziesz robić tyle dobrego co oni to może dostaniesz
Data dodania komentarza:
26.06.2026, 09:46
Źródło komentarza:
NOWE FAKTY W SPRAWIE DZIAŁKI DLA KOŚCIOŁA BAPTYSTÓW W GŁOGOWIE!
Autor komentarza:
Gg
Treść komentarza:
Też chce taką działkę, gdzie się zgłosić?
Data dodania komentarza:
26.06.2026, 09:18
Źródło komentarza:
NOWE FAKTY W SPRAWIE DZIAŁKI DLA KOŚCIOŁA BAPTYSTÓW W GŁOGOWIE!
Autor komentarza:
Naiwniak
Treść komentarza:
Nauczony doświadczeniem zapytam grzecznie: A inwestor o tym wie?
Data dodania komentarza:
23.06.2026, 16:49
Źródło komentarza:
DUŻY INWESTOR PLANUJE ULOKOWAĆ SIĘ POD GŁOGOWEM
Autor komentarza:
Andrzej
Treść komentarza:
Narodowość?
Data dodania komentarza:
21.06.2026, 17:13
Źródło komentarza:
Stracił panowanie nad autem i uderzył w rurociąg i
Autor komentarza:
Karolina
Treść komentarza:
Dobrze że nie zabił innych
Data dodania komentarza:
20.06.2026, 11:13
Źródło komentarza:
Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami
Autor komentarza:
Kotowiczanka
Treść komentarza:
"Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. ..
Data dodania komentarza:
19.06.2026, 21:01
Źródło komentarza:
Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych
Reklama
Galerie zdjęć
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
RADNY MAJEWSKI: KROCHMALNA ODCIĘTA OD MIASTA
Liczba zdjęć w galerii:
7
Data dodania galerii:
06.05.2026
WOLF RACE 2026 W OBISZOWIE
Liczba zdjęć w galerii:
34
Data dodania galerii:
03.05.2026
DZIESIĄTKI WYSTAWCÓW NA JARMARKU PRODUKTU LOKALNEGO!
Liczba zdjęć w galerii:
12
Data dodania galerii:
01.05.2026
POŻAR PUSTOSTANU W SERBACH. POLICJA: TAM MOGĄ BYĆ LUDZIE
Liczba zdjęć w galerii:
4
Data dodania galerii:
02.04.2026
ZAJĄCZKI, PISANKI I MOC ŻYCZEŃ OD GŁOGOWIAN DLA GŁOGOWIAN
Liczba zdjęć w galerii:
18
Data dodania galerii:
28.03.2026
WYSTAWA PLAKATU W GŁOGOWSKIM MUZEUM
Liczba zdjęć w galerii:
20
Data dodania galerii:
15.03.2026
Ogłoszenia
Drobne
Motoryzacja
Usługi
RTV AGD
Nieruchomości
Praca
Inne
Reklama