Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

SPOŁECZNA LODÓWKA NADAL OTWARTA. W Polkowicach przy osiedlowym sklepiku.
SPOŁECZNA LODÓWKA NADAL OTWARTA. W Polkowicach przy osiedlowym sklepiku.
Jedyna w Polkowicach społeczna lodówka znajduje się przy ulicy Hubala, obok wejścia do osiedlowego sklepu. Inicjatorką akcji była jego właścicielka. Pandemia znacząco ograniczyła możliwość korzystania z tej formy wsparcia potrzebujących, ale od pewnego czasu na półkach znów pojawiają się produkty przynoszone przez mieszkańców. 18.04.2023 13:39
ROKASZEWICZ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA
ROKASZEWICZ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA
Może gdyby spełniał obietnice, to dzisiaj nie miałby takiego problemu. Rafael Rokaszewicz obiecywał rondo przez dziewięć lat. Jak wziął się za robotę, to okazało się, że nie ma na to pieniędzy. Zaplanował 7 mln, a oferenci chcą dwa razy więcej. Kiedy składał obietnice o rondzie spraszał dziennikarzy na konferencję. Dzisiaj nie ma nic do powiedzenia. 18.04.2023 13:34    1
MEKETIUK: TRADYCJE WOJSK INŻYNIERYJNYCH W GŁOGOWIE SĄ BOGATE
MEKETIUK: TRADYCJE WOJSK INŻYNIERYJNYCH W GŁOGOWIE SĄ BOGATE
W piątek, na placu apelowym jednostki 4. Batalionu Inżynieryjnego w Głogowie zebrali się żołnierze oraz zaproszeni goście i mieszkańcy aby wziąć udział w Święcie wojsk inżynieryjnych. 18.04.2023 12:35
POCZĄTEK REMONTU TECHNIKUM NR 6 W MAJU
POCZĄTEK REMONTU TECHNIKUM NR 6 W MAJU
Trzecią z powiatowych placówek oświatowych, która doczeka się termomodernizacji i wymiany sieci ciepłowniczej jest Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie. 18.04.2023 12:30
MIEDZIOWY KURIER
MIEDZIOWY KURIER
Nowa odsłona wydarzeń z ostatnich tygodni związanych z KGHM Polska Miedź S.A. 17.04.2023 15:39
ZAPALILI ZNICZE DLA OFIAR ZESŁAŃ NA SYBERIĘ
ZAPALILI ZNICZE DLA OFIAR ZESŁAŃ NA SYBERIĘ
Pod pomnikiem Sybiraków na cmentarzu przy ulicy legnickiej w Głogowie upamiętniono ofiary zesłań na Syberię wiosną 1940 toku oraz Zbrodni Katyńskiej. 17.04.2023 15:36    1    1
ZIELONA AKCJA KGHM
ZIELONA AKCJA KGHM
Wiosna z przytupem zawitała do wszystkich Oddziałów KGHM. 17.04.2023 15:33
CHROBRY ZNÓW BEZ 3 PUNKTÓW
CHROBRY ZNÓW BEZ 3 PUNKTÓW
Chrobry Głogów nadal próbuje się przełamać w rundzie wiosennej. Podopieczni Marka Gołębiewskiego nie potrafią wrócić do formy z rundy jesiennej co przekłada się na pozycję w ligowej tabeli. 17.04.2023 14:17
WIĘCEJ DRZEW NA POLANCE
WIĘCEJ DRZEW NA POLANCE
O 160 drzewek wzbogaciła się szata roślinna na polkowickim osiedlu Polanka. Akcja, skierowana przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ma uwrażliwić najmłodszych mieszkańców miasta na kwestie związane z ekologią i czystym powietrzem w ich otoczeniu. 17.04.2023 14:01
BC Polkowice przegrywa w finale Energa Basket Ligi 2-3, w meczu 82:83.
TO SREBRO NIE CIESZY. BC POLKOWICE LUBLIN 2-3
Dla wielu sportowców wicemistrzostwo Polski byłoby wielkim sukcesem. Jednak nie dla zawodniczek i trenerów, którzy do niedawna byli mistrzami, a jeszcze kilka dni temu faworytami do kolejnego złotego medalu Energa Basket Ligi. Przed własną publicznością koszykarki BC Polkowice doznały goryczy porażki i zrezygnowane patrzyły na radość rywalek z Lublina. 17.04.2023 13:09
Reklama
Reklama