Pokaż światu siebie i wasz związek!

  • 24.11.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Pokaż światu siebie i wasz związek!
Koszulki z nadrukiem dla par to jeden z najlepszych sposobów na to by wyrazić siebie, a przy okazji pokazać swoją miłość do drugiej połówki. Takie ubrania to z pewnością również doskonały sposób na pokazanie światu jak bardzo się kochacie, jaki jest wasz związek! Taki wyjątkowy zestaw może być prezentem, którym pokażesz swojemu partnerowi lub żonie, co siedzi ci w głowie i w sercu!

 

Koszulki z nadrukiem dla par – na jaką okazję?

Nie ma chyba jednego konkretnego powodu by obdarzyć ukochaną osobę upominkiem. Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty – zwłaszcza takie, które są spersonalizowane i dobrane do charakteru. Walentynki, rocznica ślubu czy też zaręczyn mogą być doskonałą okazją na obdarowanie ukochanej osoby koszulką z napisem „kocham Cię” czy też „najlepsza dziewczyna na świecie” Wystarczy dodać do tego projekt własnego rysunku czy wzoru i gotowe!

Jakimi metodami wykonywane są koszulki z nadrukiem dla par?

Najtańszym i najprostszym sposobem na wykonanie prezentu dla drugiej połówki będzie domowa naprasowanka. W tym przypadku nie ogranicza nas praktycznie nic. Wystarczy, że przygotujemy zwykłą drukarkę atramentową, papier termo transferowy oraz żelazko. Największy problem może być z papierem – jednak jest on dostępny w większości sklepów z materiałami biurowymi. Obrazek lub grafikę wystarczy potem zaprojektować w dowolnym programie graficznym oferującym możliwość wydruku. Należy jedynie pamiętać, że projektując napis warto odwrócić go do odbicia lustrzanego. Jak zrobić nadruki na koszulkach potem? Wystarczy wydrukować grafikę na papierze transferowym, następnie wyciąć ją z niewielkim marginesem. Następnie kładziemy grafikę na koszulce, przykrywamy papierem do pieczenia i prasujemy gorącym żelazkiem przez ok. 180 sekund. Nadruk na koszulce będzie gotowy po ostygnięciu – wystarczy delikatnie oderwać papier do pieczenia. Istnieją również profesjonalne firmy, zajmujące się przygotowaniem całości – od zaprojektowania aż po wykonanie koszulki z nadrukiem dla par. Takie firmy najczęściej stosują jedną z trzech metod drukowania – druk cyfrowy, sublimacyjny lub sitodruk. Każda z nich ma swoje wady i zalety. W przypadku precyzyjnych i skomplikowanych wzorów dominować będzie druk cyfrowy. Druk sublimacyjny to z kolei metoda na stworzenie koszulki z nadrukiem dla par, które uwielbiają sport i wspólne ćwiczenie. Taki nadruk nie zaburzy oddychalności całego stroju. Sitodruk to z kolei metoda najbardziej „masowa” pozwalająca niewielkim kosztem wykonać wiele kopii koszulki z prostą grafiką!


 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: