Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 sierpnia 2025 14:18
Reklama

10 kg marihuany i ecstasy. Duża akcja antynarkotykowa policjantów z Polkowic.

Policjanci z Polkowic przejęli blisko 10 kilogramów narkotyków i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ich rozprowadzanie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to nawet 400 tysięcy złotych. Decyzją sądu obaj podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Kliknij aby odtworzyć

Blisko 10 kilogramów marihuany oraz dziesiątki porcji metamfetaminy i ecstasy – to efekt działań funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat. Sąd Rejonowy w Lubinie zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Zatrzymanie miało miejsce w jednym z lokali nieopodal Lubina. Działania były efektem wcześniejszych ustaleń operacyjnych polkowickich kryminalnych. W trakcie przeszukania zabezpieczono 9 kg 330 g marihuany oraz znaczną liczbę porcji handlowych innych substancji psychoaktywnych.

Policjanci zatrzymali również trzeciego mężczyznę – 31-latka z Lubina, który posiadał przy sobie haszysz i marihuanę. W jego przypadku zastosowano dozór policyjny.

Zatrzymani 25-latek i 26-latek usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi im do 12 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 24°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 12 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SpołeczeństwoTreść komentarza: Jakie społeczeństwo sie domaga?? Wasz komitet to nie całe społeczeństwo! Gdyby nie Wasze podłudzanie ludzi, wymyślony problem nielegalnych imigrantów nie byłoby tej szopki nienawiści z Waszej strony! Teraz to społeczeństwo zaczyna się bac Was!Data dodania komentarza: 31.07.2025, 12:26Źródło komentarza: JEST OŚWIADCZENIE KS "BEZPIECZNY GŁOGÓW" W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O REFERENDUMAutor komentarza: lolTreść komentarza: Ot i starosta sam się ustawił w cieniu Kolegiaty xDData dodania komentarza: 24.07.2025, 22:58Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: KiciuśTreść komentarza: Dobra nazwa jest w Cieniu Kolegiaty i ten nie Głogowianin Starosta niech nie kombinuje.Data dodania komentarza: 17.07.2025, 17:41Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: WiktorTreść komentarza: Najłatwiej promować się na już sprawdzonej i lubianej uroczystości.Jest to duża pokusa dla miernot,nie potrafiących samemu coś stworzyć.Do tego te krętactwa urzędu,ale to akurat taki znak firmowy tej opcji poliycznej.Jeśli to jest teren parafii,to ona decyduje o nazwie,.Data dodania komentarza: 16.07.2025, 06:47Źródło komentarza: KTO POD KIM DOŁKI KOPIE, CZYLI "W CIENIU KOLEGIATY" CZY "RAZEM DLA TRADYCJI"?Autor komentarza: BBTreść komentarza: Straszna tragedia ! Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny. Serce pęka! 😭😭😭Data dodania komentarza: 6.07.2025, 10:12Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w ZG Polkowice-SieroszowiceAutor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Cieszę się że takie filmy powstają, relacje tych ludzi nie zostaną, zapomniane.Data dodania komentarza: 27.06.2025, 21:03Źródło komentarza: ANIELA OLSZEWSKA: MIELIŚMY JEDNĄ PODUSZKĘ
Reklama
Reklama