Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
25-latek z wyrokiem w trybie przyspieszonym

Miał dwa zakazy i jeździł dalej

Chocianowscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę, który prowadził samochód mimo dwóch aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do kontroli doszło na ulicy Armii Krajowej. Funkcjonariusze zatrzymali toyotę i szybko ustalili, że mężczyzna nie powinien w ogóle siadać za kierownicę. Zakazy obowiązują go od marca tego roku.
Miał dwa zakazy i jeździł dalej

Źródło: Policja Polkowice

25-latek trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu. Sprawę rozpatrzono w trybie przyspieszonym przed Sądem Rejonowym w Lubinie. Mężczyzna usłyszał wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Otrzymał też kolejny zakaz prowadzenia pojazdów oraz 5 tysięcy złotych grzywny.

Policja przypomina, że każda sytuacja łamania zakazu prowadzenia pojazdów spotyka się ze stanowczą reakcją organów ścigania. Tryb przyspieszony oznacza, że kierowca może stanąć przed sądem nawet w ciągu 48 godzin od zatrzymania. Za prowadzenie pojazdu mimo sądowego zakazu grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Polkowice 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 15°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 27 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: PS Bardzom ciekaw ilu jeszcze pracowników oświaty odejdzie ze szkoły nadzorowanej przez przemiłą Panią dyrektor. To podobno nowy zwyczaj w Rzeczycy. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:25 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Chłopaki zorganizowali pierwszy mecz na dużą skale, ten mecz zjednoczył wszystkie wioski dookoła. Dajcie im pole manewru do dalszych działań tego chce społeczność. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:21 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Bardzo ciekawe. Szkoda, że mieszkańcy nie podzielają zdania wójta i Pani dyrektor. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:13 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: x Treść komentarza: Tyle tych artykułów jaka to pani d jest wspaniała, że za niedługo chyba sam zacznę w to wierzyć… kłamstwo powtarzane tysiąc razy w końcu staje się prawdą co? Data dodania komentarza: 11.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: 1 Treść komentarza: Boisko w Grebocicach również jest na terenie szkoły, podczas meczu właśnie z Piastem Rzeczyca był alkohol, race, race i jeszcze race, wyzwiska. Była obecna policja która nie potrafiła zapanować nad kibicami. Obecny był również wójt jak i inni blisko związani z gminą i co, i nic. Po meczu zdemolowane toalety itd A tutaj wielkie halo bo parę rac było na pierwszym meczu Piasta na boisku w Rzeczycy, dziwne byłoby gdyby rac zabrakło. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 16:23 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY Autor komentarza: Kibic Treść komentarza: Jeśli było ogromne zmęczenie to dlaczego trener zwlekał ze zmianami i nie rotował! Doświadczenie siedziało na ławce… a obrony w tym meczu nie było i powinna zostać wzmocniona już w 2 połowie. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 16:50 Źródło komentarza: PRZEMĘCZENIE, PRESJA, POZIOM SPORTOWY? CO ZADECYDOWAŁO O BRAKU AWANSU?
Reklama
Reklama