Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

MILIONOWE STRATY PO POŻARZE

Trzech rannych strażaków i milionowe straty po pożarze Biedronki w Polkowicach. Na miejscu prowadzone są działania dochodzeniowo-śledcze. Ich celem jest ustalenie nieznanej jeszcze przyczyny pojawienia się ognia.
Kliknij aby odtworzyć

 Dzień po zdarzeniu zwołano także konferencję prasową, podczas której zaapelowano aby nie rozpowszechniać niesprawdzonych informacji, bo takich w przestrzeni publicznej i medialnej pojawia się bardzo dużo.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Lord z Lubina 02.02.2026 22:20
Polkowice to stan umysłu kurwa pretensje ze nie powiadomili przed pożarem ze nie będzie wody 🤣🤣🤣🤣

Temperatura: 20°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Karolina Treść komentarza: Dobrze że nie zabił innych Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: Kotowiczanka Treść komentarza: "Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. .. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 21:01 Źródło komentarza: Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych Autor komentarza: Dan Treść komentarza: Jak motocyklista mógł stanąć w płomieniach po uderzeniu w barierkę i wyladowaniu w rowie? Przytwierdził się do tego motoru? Dym było widać już z daleka jadąc po S3. Dużo aut stawało i próbowało gasić tym co mieli w autach zanim przyjechały służby. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:33 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: JCTJ Treść komentarza: Przecież LSSE od 1 stycznia 2027 nie będzie mogło oferować inwestorom takich zniżek, jak dotychczas. Koniec balu, panno Lalu. Tylko nie wszyscy to dostrzegają. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 23:59 Źródło komentarza: STARA POCZTA I DEMAGOGIA Autor komentarza: Gdy od v Treść komentarza: Imie Emil? Data dodania komentarza: 17.06.2026, 18:20 Źródło komentarza: Głogów: Po pościgu zatrzymano podejrzanego o kradzież katalizatora Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: PS Bardzom ciekaw ilu jeszcze pracowników oświaty odejdzie ze szkoły nadzorowanej przez przemiłą Panią dyrektor. To podobno nowy zwyczaj w Rzeczycy. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:25 Źródło komentarza: DOBRY ROK DLA SZKOŁY W RZECZYCY
Reklama
Reklama