Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 21:00
Reklama

CHROBRY ZWYCIĘSKI NA INAUGURACJĘ (zobacz video)

Od groźnych ataków i trafienia w słupek rozpoczął Stomil. Głogowianie do przerwy oddali dwa celne strzały i oba zamienili na gole. Gospodarze próbowali wyrównać, ale Rafał Leszczyński pozwolił pokonać się tylko raz. Zgodnie z obietnicą Dominika Piły Chrobry przywiózł z Olsztyna komplet punktów.
CHROBRY ZWYCIĘSKI NA INAUGURACJĘ (zobacz video)

Autor: CHROBRY

STOMIL OLSZTYN - CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (0:2)

0:1 - Praznovsky 20.

0:2 - Bochnak 34.

1:2 - Fundambu 69.

STOMIL: Bąkowski - Remisz, Straus, Żwir (82.Spychała), Moneta (83.Zych), Lewicki, Dampc, Ciechanowski, Tecław (46.Reiman), Szramka (46.Fundambu), Pawlak (46.Mikita)

CHROBRY: Leszczyński - Ilków-Gołąb, Praznovsky, Bougaidis, Banasiak - Piła, Cywka, Mandrysz, Bochnak (70.Ziemann), Machaj (70.Kolenc), van der Heijden (77.Lebedyński)

SĘDZIA: Konrad Kiełczewski (Białystok).

SKRÓT MECZU STOMIL - CHROBRY 1-2

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Głogów

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KtośTreść komentarza: DEBILE zajmijcie się może tym że jest ogromna przemoc w powiedzieć że są dzieci nie dożywione zwierzaki bezdomne a nie Emigracji którzy pracują ciężko na wasze emerytury i nie tylko .Data dodania komentarza: 13.12.2025, 23:47Źródło komentarza: Referendum o imigrantach w Głogowie. Sąd nie po stronie inicjatorówAutor komentarza: Dobry chlopakTreść komentarza: Kamilka konfitura dalej działa, jej osy nie zamkną dilerki i cpunki, bo donosi, bo opowiada historię. Mieszkała u tej dziewczyny, żarła z jej talerzy a teraz ja sprzedała, jak wiele innych osób nie tylko na policji. Karma wróci Kamilko, nikt nie jest aż takim Danielem by się dawać nabierać na twoje fałszywe usposobienieData dodania komentarza: 12.12.2025, 17:35Źródło komentarza: Głogów: para zatrzymana za handel narkotykami. Policja ujawnia szczegółyAutor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: 6 tysięcy to liczone chyba razem z rodzinami...Data dodania komentarza: 12.12.2025, 08:22Źródło komentarza: SILNY KANDYDAT, MOCNA REPREZENTACJA - Jan Młynarczyk z Federacji Związków KGHMAutor komentarza: RodzinaTreść komentarza: Szkoda , że nie każdy trafia do aresztu a szczególnie po pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Znajomości robią swojeData dodania komentarza: 11.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Głogów: Dwóch mężczyzn zatrzymanych po dwóch brutalnych pobiciachAutor komentarza: PppTreść komentarza: Doprowadziliśmy wszystkie remonty i inwestycje państwowe do absordu. Biurokracja, biurokracja i jeszcze raz biurokracja. Ktoś wymyślił tak głupie prawo, że aż się chyba sam dziwo jak zdołał coś takiego wymyslicData dodania komentarza: 10.12.2025, 17:10Źródło komentarza: OTWARCIE BIBLIOTEKI Z POŚLIZGIEMAutor komentarza: MemcenTreść komentarza: Przecież on nie przedstawił żadnego pomysłu. Powiedział, to o czym wszyscy wiedzą, że koszty rosną.Data dodania komentarza: 10.12.2025, 14:49Źródło komentarza: PIOTROWSKI: PIENIĘDZY NA SZPITALE JEST ZA MAŁO, A BĘDZIE JESZCZE MNIEJ
Reklama
Reklama
Reklama