Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Głogów
Polkowice
KGHM
Sport
Ułatwienia
Zaloguj się
U
Panel Administracyjny
Moje konto
Wyloguj się
U
Panel
Konto
Wyloguj
Głogów
Polkowice
KGHM
Sport
Reklama
Strona główna
Artykuły
Z ARCHIWUM TV
Z ARCHIWUM TV
Wybierz kategorię
Z ARCHIWUM TV
SPORT
INFORMACJE
Nasze tematy
Głogów
Polkowice
Reportaże
AUDYCJE
Kultura
KGHM
Z ARCHIWUM TV
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
RZECZPOSPOLITA JAGIELLONÓW PODCZAS LAKiJP
10.08.2022 20:13
"TRZY GODZINY DLA RODZINY" - FESTYN STOWARZYSZENIA OTWARTYCH DRZWI
10.08.2022 20:12
KARY PAŃSWOWEJ INSPEKCJI PRACY W PRZEMKOWIE
10.08.2022 20:11
GŁOGOWSKI POŚREDNIAK POMAGA ZNALEŹĆ PRACĘ MŁODYM LUDZIOM
10.08.2022 20:10
22. MEMORIAŁ GRUNDMANA I WIZOWSKIEGO
10.08.2022 20:08
ABSOLUTORIUM Z ZASTRZEŻENIAMI
10.08.2022 20:07
DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW W GRĘBOCICACH
10.08.2022 20:05
SYPIĄ SIĘ KOŻUCHOWSKIE MURY MIEJSKIE
10.08.2022 20:03
NIEMIECKI SCHRON W WIDZISZOWIE
10.08.2022 20:02
DESZCZOWY SŁAWSKI TRIATHLON
10.08.2022 20:01
poprzednia
1
...
65
66
67
68
69
70
71
...
następna
Komentarze
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Refleksja
Treść komentarza:
W tym piekielnym upale wystawiać pracowników instytucji kultury na takie męczarnie przez kilka dni to trzeba nie mieć wyobraźni. Impreza dla fanatyków słowiańskich i rekonstruktorów, bo to oni tworzyli wrażenie wizualne, że jest tam sporo ludzi. Niestety widzów było około stu osób w porywach do 200? Wystarczy policzyć ludzi na kadrach z drona. Czy dla stu/dwustu osób raczej spoza gminy warto organizować imprezę dla hobbystów Słowian za pewnie grube dziesiątki tysięcy z pieniędzy, które można by było przeznaczyć na edukację na zajęciach stałych dla dzieci i młodzieży z gminy lub organizować coś, co wzbudzi większe zainteresowanie wśród mieszkańców? Brak kultury wyższej, nauka instrumentów dętych, ale instytucja i tak nie kultywuje talentów instrumentalnych. Nie ma zajęć teatralnych dla dzieci, okrojona jest sekcja wokalna a i w tańcach dzieci sporo, ale występy są tylko przy okazji zamiast robić też w Grębocicach zawody mażoretkowe. Zamiast pokazać dzieciom ciekawe historyczne miejsca, wielkie miasta i teatry, nadal wycieczki do kina i na trampolinę oraz wątpliwa przyjemność smażenia się w szczerym polu oglądając dziwne rytuały i słuchając pogańskich zespołów. Ale to nic, w święta znowu wrócimy do chrześcijaństwa i będą piękne pieśni religijne i miłość do Chrystusa na pokaz pod samym ołtarzem. Wszechstronnie.
Data dodania komentarza:
28.06.2026, 18:36
Źródło komentarza:
W OBISZOWIE TRWA DRUGI DZIEŃ PALINOCKI W KRAINIE DZIADOSZAN
Autor komentarza:
Marysia
Treść komentarza:
Pod słowiańszczyzną i zwyczajami dawnych plemion, przekazywane są pogańskie zwyczaje , jak właśnie rodzenie ognia, skoki przez ognisko. Tańce w okręgu przy pogańskim, postawionym tam bustwie Światowidzie. Ludzie biorący w tym udział narażają się na szkody duchowe. To raz. Dwa, upał 40- stopniowy stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia uczestników tej imprezy. Mam nadzieję , że nikt nie poniesie szkody zdrowotnej. No to taka imprezka dla wyznawców tych starych wierzeń i jeszcze będą mieli zapłacone z publicznych pieniędzy, bo dla mieszkańców gminy, to średnia przyjemność. Proszę też sprawdzić jeden z zespołów pod nazwą "Żywiołak". Wartości, które reprezentuje ten zespół są dalekie od chrześcijańskim, bliżej im do satanizmu. Teledyski ponure, kościotrupy, czarownice, maski, krew, nasączone erotyzmem. Nie da się tego słuchać. Może na Palinocce przedstawili łagodny repertuar żeby mieszkańców nie przestraszyć, ale zachęcam do odnalezienia w internecie piosenek tego zespołu.
Data dodania komentarza:
28.06.2026, 18:32
Źródło komentarza:
W OBISZOWIE TRWA DRUGI DZIEŃ PALINOCKI W KRAINIE DZIADOSZAN
Autor komentarza:
Adam
Treść komentarza:
Kto rozsądny organizuje takie imprezy w 40 stopniowym upale??? Ludzi garstka,ale show musi trwać.
Data dodania komentarza:
28.06.2026, 18:11
Źródło komentarza:
W OBISZOWIE TRWA DRUGI DZIEŃ PALINOCKI W KRAINIE DZIADOSZAN
Autor komentarza:
Ala
Treść komentarza:
Jak będziesz robić tyle dobrego co oni to może dostaniesz
Data dodania komentarza:
26.06.2026, 09:46
Źródło komentarza:
NOWE FAKTY W SPRAWIE DZIAŁKI DLA KOŚCIOŁA BAPTYSTÓW W GŁOGOWIE!
Autor komentarza:
Gg
Treść komentarza:
Też chce taką działkę, gdzie się zgłosić?
Data dodania komentarza:
26.06.2026, 09:18
Źródło komentarza:
NOWE FAKTY W SPRAWIE DZIAŁKI DLA KOŚCIOŁA BAPTYSTÓW W GŁOGOWIE!
Autor komentarza:
Naiwniak
Treść komentarza:
Nauczony doświadczeniem zapytam grzecznie: A inwestor o tym wie?
Data dodania komentarza:
23.06.2026, 16:49
Źródło komentarza:
DUŻY INWESTOR PLANUJE ULOKOWAĆ SIĘ POD GŁOGOWEM
Reklama
Galerie zdjęć
Poprzednie
Następne
Kliknij aby zobaczyć więcej
RADNY MAJEWSKI: KROCHMALNA ODCIĘTA OD MIASTA
Liczba zdjęć w galerii:
7
Data dodania galerii:
06.05.2026
WOLF RACE 2026 W OBISZOWIE
Liczba zdjęć w galerii:
34
Data dodania galerii:
03.05.2026
DZIESIĄTKI WYSTAWCÓW NA JARMARKU PRODUKTU LOKALNEGO!
Liczba zdjęć w galerii:
12
Data dodania galerii:
01.05.2026
POŻAR PUSTOSTANU W SERBACH. POLICJA: TAM MOGĄ BYĆ LUDZIE
Liczba zdjęć w galerii:
4
Data dodania galerii:
02.04.2026
ZAJĄCZKI, PISANKI I MOC ŻYCZEŃ OD GŁOGOWIAN DLA GŁOGOWIAN
Liczba zdjęć w galerii:
18
Data dodania galerii:
28.03.2026
WYSTAWA PLAKATU W GŁOGOWSKIM MUZEUM
Liczba zdjęć w galerii:
20
Data dodania galerii:
15.03.2026
Ogłoszenia
Drobne
Motoryzacja
Usługi
RTV AGD
Nieruchomości
Praca
Inne
Reklama