Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nasze tematy

BEZPIECZEŃSTWO W KGHM PRIORYTETEM
Dyskutowali o bezpieczeństwie w przemyśle
BEZPIECZEŃSTWO W KGHM PRIORYTETEM
Złożeniem kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym ofiary wypadków przy pracy i seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle surowcowym” rozpoczęły się obchody Dni Bezpieczeństwa w KGHM. Organizatorem był Związek Pracodawców Polska Miedź. 27.04.2026 09:35
Orlen Superliga, play - off, KGHM Chrobry - PGE Wybrzeże Gdańsk 25:33
Orlen Superliga, play - off, KGHM Chrobry - PGE Wybrzeże Gdańsk 25:33
TRAGICZNA PIERWSZA POŁOWA KGHM CHROBRY
Głogowianie w pierwszym meczu play-off Orlen Superligi mieli wypracować przewagę przed rewanżem w Gdańsku. Nie tylko to się nie udało. Nie udało się nawet minimalnie wygrać, ani skromnie przegrać. W końcówce pierwszej połowy stracili sześć bramek z rzędu, a cały mecz przegrali ośmioma trafieniami. 26.04.2026 18:04
Wystartował polkowicki półmaraton!
Ponad 21 km połączone z akcją charytatywną
Wystartował polkowicki półmaraton!
Kilkuset biegaczy stanęło na starcie półmaratonu w Polkowicach. Zawodnicy zmierzyli się z trasą liczącą ponad 21 kilometrów. Bieg główny prowadził przez okoliczne miejscowości. Trasa przebiegała przez Trzebcz, Komorniki, Żuków oraz Guzice. Uczestnicy mieli do pokonania wymagający dystans, który sprawdził ich wytrzymałość i przygotowanie. Organizatorzy przygotowali również dodatkowe konkurencje. Odbył się bieg na 10 kilometrów oraz marsz nordic walking na dystansie 5 kilometrów. W programie znalazły się także biegi dla dzieci i młodzieży. 26.04.2026 13:25
Łukasz Zjawiński dał wygraną Polonii w meczu z Chrobrym.
30.kolejka Betclic 1.Ligi, Polonia - Chrobry 1-0
POLONIA DOMINOWAŁA, ZJAWIŃSKI W KOŃCU TRAFIŁ
Łukasz Zjawiński miał co najmniej pięć doskonałych okazji do zdobycia bramki. Cztery razy górą był Paweł Lenarcik, który bronił nie tylko widowiskowo, ale też i szczęśliwie. Aż do 89. minuty. Wtedy nie miał już szans. W meczu 30. kolejki Betclic 1. Ligi Polonia zasłużenie pokonała Chrobrego i zmniejszyła stratę do głogowian jednego punktu. 26.04.2026 09:13
Pierwszy mecz Play - off Orlen Superligi KGHM Chrobry Głogów - PGE Wybrzeże Gdańsk..
Orlen Superliga, play - off, KGHM Chrobry - PGE Wybrzeże Gdańsk
KGHM Chrobry kontra Wybrzeże - zaczynamy play -offy
Przed KGHM Chrobry pierwszy z dwóch pojedynków, których wynik może oznaczać udany lub zmarnowany sezon. Zespół Vitalija Nata podejmuje PGE Wybrzeże Gdańsk. 26.04.2026 07:10
30.kolejka Betclic 1 Ligi, Polonia podejmuje Chrobrego
30.kolejka Betclic 1.Ligi, Polonia - Chrobry
Mecz za podwójną stawkę
Obydwa zespoły plasują się w tabeli na miejscach dających awans do baraży. Tak więc nikomu nie trzeba tłumaczyć, jaka jest stawka tego starcia. 25.04.2026 19:32
Cross Straceńców 2026: błoto, emocje i setki biegaczy
Cross Straceńców 2026: błoto, emocje i setki biegaczy
Cross Straceńców znów przyciągnął tłumy. Na starcie stanęły setki osób. Przyjechali z różnych części Polski. Każdy miał jeden cel – dotrzeć do mety. Trasa nie była łatwa. Biegacze mieli do wyboru 5 lub 10 km. Część trasy prowadziła przez tor motocrossowy. Było dużo błota. Była woda. Były też przeszkody, które wymagały siły i sprytu. Pogoda dopisała. Słońce dodało energii. Uczestnicy pomagali sobie nawzajem. Było dużo śmiechu, ale też zmęczenie. Na mecie czekała satysfakcja i ogromne emocje. 25.04.2026 18:18
Młodzi szczypiorniści grają w Głogowie. Trwa Hutnik Handball Cup
Młodzi szczypiorniści grają w Głogowie. Trwa Hutnik Handball Cup
W hali widowiskowo-sportowej w Głogowie trwa Turniej Piłki Ręcznej Hutnik Handball Cup. W zawodach bierze udział dziesięć drużyn. Na parkiecie grają dzieci z rocznika 2015 i młodsze. Mimo młodego wieku pokazują duże zaangażowanie. Każda akcja jest szybka i pełna emocji. Do Głogowa przyjechały zespoły z różnych miast. Są drużyny z Zielonej Góry, Gubina, Kościana oraz Wolsztyna. Nie brakuje też lokalnych drużyn z Głogowa. 25.04.2026 10:55
KOLOROWY I WESOŁY DZIEŃ OTWARTY W ŻŁOBKU
KOLOROWY I WESOŁY DZIEŃ OTWARTY W ŻŁOBKU
Żłobek Miejski „Krasnal” w Polkowicach ponownie otworzył swoje drzwi dla mieszkańców. To coroczne wydarzenie przyciągnęło rodziców oraz ich dzieci. Dla maluchów przygotowano wiele atrakcji. Nie zabrakło kolorowych zabaw i animacji, a samo wydarzenie ma pomóc rodzicom w podjęciu decyzji o wyborze opieki dla swoich dzieci. 25.04.2026 09:03
Lubin: eksperci o bezpieczeństwie w przemyśle surowcowym
Lubin: eksperci o bezpieczeństwie w przemyśle surowcowym
W centrali KGHM Polska Miedź w Lubin trwa seminarium pod hasłem „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle surowcowym. Bądź odpowiedzialny za innych”. 24.04.2026 11:57
Komentarze
Autor komentarza: Naiwniak Treść komentarza: Nauczony doświadczeniem zapytam grzecznie: A inwestor o tym wie? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:49 Źródło komentarza: DUŻY INWESTOR PLANUJE ULOKOWAĆ SIĘ POD GŁOGOWEM Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Narodowość? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 17:13 Źródło komentarza: Stracił panowanie nad autem i uderzył w rurociąg i Autor komentarza: Karolina Treść komentarza: Dobrze że nie zabił innych Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: Kotowiczanka Treść komentarza: "Warto było czekać na te...czasy". To wspaniała wiadomość dla mieszkańców Kotowic. Możemy się spodziewać licznych odwiedzin. Bardzo zły stan tej drogi działał odstraszająco. Dziękuję za tę decyzję. .. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 21:01 Źródło komentarza: Remont drogi Leszkowice–Kotowice. Powiat wyda ponad milion złotych Autor komentarza: Dan Treść komentarza: Jak motocyklista mógł stanąć w płomieniach po uderzeniu w barierkę i wyladowaniu w rowie? Przytwierdził się do tego motoru? Dym było widać już z daleka jadąc po S3. Dużo aut stawało i próbowało gasić tym co mieli w autach zanim przyjechały służby. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 20:33 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek motocyklisty pod Polkowicami Autor komentarza: JCTJ Treść komentarza: Przecież LSSE od 1 stycznia 2027 nie będzie mogło oferować inwestorom takich zniżek, jak dotychczas. Koniec balu, panno Lalu. Tylko nie wszyscy to dostrzegają. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 23:59 Źródło komentarza: STARA POCZTA I DEMAGOGIA
Reklama
Reklama