Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 14 maja 2024 09:12

SPORT

TRENUJĄ I REPREZENTUJĄ GŁOGÓW W POLSCE I EUROPIE

To jedyna taka okazja, kiedy w jednym miejscu spotykają się reprezentanci wszystkich głogowskich klubów sportowych i stowarzyszeń wraz z kadrą trenerską. W Teatrze Miejskim im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie nastąpiło podsumowanie roku sportowego.

03.04.2024 12:56
TRENER WISŁY MOCNO ZDENERWOWANY

Świetny mecz w wykonaniu Chrobrego, a bardzo słaby – choć wynik tego nie oddaje – Wisły Kraków. Nic dziwnego, że trener Białej Gwiazdy był mocno zdenerwowany. Tak bardzo, że tłumacz nie chciał dosłownie przełożyć jego słów na polski.

03.04.2024 12:49
Chrobry pewnie pokonał Wisłę, choć przegrywał 0:1.
NAJNIŻSZY WYMIAR KARY DLA GWIAZDY. CHROBRY - WISŁA 3:2

Wisła w Głogowie prowadziła, ale – jak powiedział trener Białej Gwizdy – był to przypadek, a nie gol, na którego zapracowała. Głogowianie przeważali przez cały mecz i Krakusy mogą być wdzięczni, że przegrali tylko jedną bramką.

01.04.2024 19:19
KGHM Chrobry przegrywa w Kwidzynie 25:30.
KGHM CHROBRY KOŃCZY RUNDĘ PORAŻKĄ

Chrobry rozpoczął od prowadzenie 4:0, a po kwadransie wygrywał nawet sześcioma bramkami w meczu kończącym rywalizację sezonu zasadniczego Orlen Superligi w Kwidzynie. W przerwie różnica była minimalna. W 53.minucie podopieczni Vitalija Nata w wygrywali 24:22, ale do końca spotkania zdobyli jedną bramkę, a gospodarze aż 8 i zasłużenie wygrali. MMTS był bardziej zmotywowany, walcząc o awans do play offów, niż Chrobry, który zapewnił sobie 4. miejsce już w poprzedniej kolejce.

01.04.2024 08:38
Alvaro Raton ratuje Wisłę przed utrata gola na Wita Stwosza w starciu z Chrobrym.
Chrobry wypunktował Wisłę. 25.kolejka 1.Ligi

25.kolejka Fortuna 1.Ligi. Chrobry podejmuje Wisłę. Krakowianie, chcą włączyć się do walki o awans, zaczęli od ataków, ale to głogowianie byli bliżej zdobycia pierwszego gola. Trafiają jednak goście. Po przerwie gra już tylko jedna drużyna: pomarańczowo-czarna!

30.03.2024 17:57
ADRIAN OLSZEWSKI WYSKAKAŁ DWA SREBRA

Na swoim koncie ma medale mistrzostw świata, Europy i Polski w skoku w dal i trójskoku w hali oraz na stadionie.

29.03.2024 09:00
GŁOGOWIANIN WRÓCIŁ Z BRĄZEM I REKORDEM POLSKI

Choć na zawody pojechał z lekkim urazem, to i tak pokazał, że mimo to na wiele go stać.

28.03.2024 10:33
POLKOWICZANIE GUBIĄ PUNKTY. LKS GOCZAŁKOWICE – GÓRNIK

W tym sezonie Górnik lepiej punktuje na wyjazdach, niż na własnym stadionie. Tym razem polkowiczanie musieli uznać wyższość rywala i przegrali w Goczałkowicach 1:2.

27.03.2024 12:43
MEMORIAŁ Z UDZIAŁEM MŁODYCH ADEPTÓW SIATKÓWKI

To jeden z najstarszych cyklicznych turniejów skierowanych do szkolnej młodzieży w Głogowie. Już po raz 19. rozegrany został memoriał, który upamiętnia dyrektora ZS Samochodowych i wielkiego miłośnika siatkówki - Zbigniewa Szadaja.

27.03.2024 12:42
ZNAKOMITY POCZĄTEK GŁOGOWIAN W CROSS COUNTRY

W ostatni weekend zawodnicy Automobilklub Głogów znakomicie zainaugurowali tegoroczne MP i Puchar Polski w cross country.

26.03.2024 10:29