Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 01:54

SPORT

GŁOGOWIANIE NAJLEPSI W EUROPIE

Tegoroczne Mistrzostwa Europy Federacji XPC, które odbyły się w Siedlcach były wyjątkowo udane dla Głogowian, wszyscy trzej zawodnicy stanęli na podium.

10.04.2024 12:05
TYLKO PUNKT Z WARTĄ. GÓRNIK POLKOWICE - WARTA GÓRZÓW
TYLKO PUNKT Z WARTĄ

Podopieczni Enkeleida Dobiego chcieli zmazać plamę po kompromitacji w poprzedniej kolejce. Już od pierwszej minuty dało się zauważyć determinację i dominację gospodarzy, która trwała niemal przez całe spotkanie.

09.04.2024 10:04
Puławianie odrobili 4-bramkową stratę, doprowadzili do karnych i wygranej 4:3.
CHROBRY WYPUŚCIŁ WYGRANĄ. ĆWIERĆFINAŁ ORLEN SUPERLIGI

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Orlen Superligi KGHM Chrobry prowadził w Puławach czterema trafieniami w 37.minucie, ale gospodarze doprowadzili do remisu, a tym samym rzutów karnych. W ostatniej serii nieskuteczny był Tomasz Kosznik, a Dawid Fedeńczuk dał zwycięstwo puławianom. Kolejny mecz w niedzielę w Głogowie. Jeśli Chrobry wygra, to trzeci także na parkiecie Chrobrego w środę.

08.04.2024 09:43
Arka powinna wysoko wygrać, ale w ostatnich sekundach Zarówny mógł doprowadzić do remisu.
CHROBRY MÓGŁ OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE.26.KOLEJKA 1.LIGI

Arka miała wymarzoną okazję, aby zdobyć trzeciego gola i zamknąć mecz 26. kolejki z Chrobrym w 76.minucie, ale Czubak przegrał pojedynek „sam na sam” z Węglarzem. Niespełna 120 sekund później bramkę kontaktową zdobył Robert Mandrysz i dał nadzieję pomarańczowo-czarnym na wywalczenie punktu. Okazje miały oba zespoły. Ostatnią, w doliczonym czasie, Zarówny, który trafił w boczną siatkę. Gdynianie wygrali 2:1.

07.04.2024 09:22
NA PRZEKÓR LOSOWI I KŁAMLIWYM OBIETNICOM

10 punktów zdobytych w czterech ostatnich meczach – to nie jest bilans zespołu z czuba tabeli Fortuna 1.Ligi. To bilans zespołu, który w pierwszych sześciu kolejkach zdobył 0 PUNKTÓW i jeszcze niedawno walczył o utrzymanie.

05.04.2024 10:27
WYJAZDOWY BLAMAŻ. ODRA vs GÓRNIK

Świąteczny wyjazd do Bytomia Odrzańskiego okazał się dla piłkarzy Górnika bolesną lekcją futbolu od… beniaminka III ligi.

04.04.2024 11:41
NAT: NA PLAY-OFFY BĘDZIE ZUPEŁNIE INNY ZESPÓŁ

Niedzielnym meczem w Puławach KGHM Chrobry zainicjuje walkę ćwierćfinałową Orlen Superligi. Do strefy medalowej awansuje drużyna, która wygra dwa spotkania. Kolejne, jeśli niezbędne będzie rozegranie trzech, odbędą się w Głogowie.

04.04.2024 11:31
JURAS: STAĆ ICH NA MEDALE

Czwórka zawodników GKJ: Szymon Grudzień, Filip Juras, Mateusz Surma i Bartosz Grudzień wyjechali wczoraj na Mistrzostwa Europy w Ju-jitsu do Rumunii.

04.04.2024 11:30
TRENUJĄ I REPREZENTUJĄ GŁOGÓW W POLSCE I EUROPIE

To jedyna taka okazja, kiedy w jednym miejscu spotykają się reprezentanci wszystkich głogowskich klubów sportowych i stowarzyszeń wraz z kadrą trenerską. W Teatrze Miejskim im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie nastąpiło podsumowanie roku sportowego.

03.04.2024 12:56
TRENER WISŁY MOCNO ZDENERWOWANY

Świetny mecz w wykonaniu Chrobrego, a bardzo słaby – choć wynik tego nie oddaje – Wisły Kraków. Nic dziwnego, że trener Białej Gwiazdy był mocno zdenerwowany. Tak bardzo, że tłumacz nie chciał dosłownie przełożyć jego słów na polski.

03.04.2024 12:49