08.09.2022 14:20
TRENOWALI Z PIERWSZĄ DRUŻYNĄ SIATKARZY
07.09.2022 14:34
LEGENDA SPORTÓW MOTOCYKLOWYCH, JACEK LONKA NIE ŻYJE

Po tragicznym wypadku syna Łukasza wycofał się z motocrossowych wyścigów, choć w rywalizacji kategorii masters wciąż był w gronie najlepszych. Pozostał przy motocyklach prowadząc własny warsztat, a miłość do tego sportu raz jeszcze zawiodła go na tor, gdzie jeździł rekreacyjnie. W Obornikach Wielkopolskich upadł tak nieszczęśliwie, że ;pomimo pomocy kolegów i medyków niestety zmarł. Jacek Lonka, legenda sportów motocyklowych, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, miał 58 lat.

06.09.2022 23:30    1
21 MINUT TO ZA MAŁO

W meczu inauguracyjnym Superligi PGNiG Chrobry prowadził z wicemistrzami Polski najpierw 3:0, a później 9:8 w 21. minucie. Niestety, w końcówce pierwszej połowy głogowianie stracili 7 bramek, nie zdobywając żadnej. Po przerwie „Nafciarze” zwiększyli przewagę z siedmiu do nawet 14 bramek, aby pewnie zwyciężyć 36:24.

06.09.2022 10:17
WCIĄŻ TRENUJĄ I ZDOBYWAJĄ MEDALE
06.09.2022 08:01
REMIS NA PRZEŁAMANIE?

Górnik Polkowice kolejny raz wyszedł na boisko bez odpowiedniej koncentracji. Po 30min meczu Górniki na własnym stadionie przegrywał 0:2. Dopiero druga bramka obudziła zawodników Szymona Szydełko, którzy zaczęli grać bardziej zdecydowanie i agresywnie. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

05.09.2022 14:14
GOŁĘBIEWSKI: MECZ DLA KONESERÓW FOOTBALLU

Chrobry Głogów podtrzymuje dobrą passe gry na wyjeździe. Pokonując Sandencje Nowy Sącz odnosi czwarte zwycięstwo pod rząd i zajmuje 9 pozycję w lidze.

05.09.2022 14:13
TURNIEJ NA KONIEC LATA

SPS Chrobry Głogów w trakcie ostatnich miesięcy zorganizował kilka turniejów propagujących siatkówkę plażową. Ostatni, na pożegnanie lata zgromadził uczeniów głogowskich szkół ponadpodstawowych. Było to kolejne przedsięwzięcie pod patronatem KGHM Polska Miedź S.A.

04.09.2022 14:48
SIATKÓWKA Z KGHM

SPS Chrobry Głogów we współpracy z KGHM Polska Miedź S. A. w ramach popularyzacji siatkówki zorganizowali cykliczne zajęcia dla dorosłych. Swoich sił na parkiecie może spróbować każdy...

30.08.2022 14:10
SZYDEŁKO: GŁUPIE BŁĘDY, NIE NA TEN POZIOM

Górnik Polkowice przegrywa czwarty mecz pod rząd. Mimo dobrych sytuacji nie udało się strzelić bramki. Niepotrzebne błędy i brak skuteczności sprawiają, że Górnik z pierwszej pozycji w lidze spada na jedenastą.

29.08.2022 14:58